FaceBook

Ivana - lektorka němčiny

O mně: V letech 1995-2000 jsem na Univerzitě Mateja Bela v Banské Bystrici vystudovala učitelství, obor německý jazyk a literatura - historie. V r.1998 jsem absolvovala studijní pobyt v Německu na Pädagogische Hochschule Erfurt, Institut für Germanistik a v r.2003 stipendijní pobyt pro učitele na Universität Düsseldorf, rovněž v Německu.

Zkušenosti: V průběhu své praxe jsem vyučovala němčinu na gymnáziu i na základní škole, v současné době se věnuji výuce němčiny zaměstnanců různých firem, ale i studentů pomaturitních forem studia, individuálních a skupinových jazykových kurzů,  přípravě na mezinárodní certifikační zkoušky Goethe Institutu, ale i doučování od úplných začátečníků až po pokročilé.

Moje výuka: V Alfa Language Clubs-Praha působím jako lektorka už 5 let, líbí se mi tady příjemné klidné prostředí, profesionální vstřícné vedení a fajn studenti. Pracuji a učím tady opravdu moc ráda.

Mým cílem je vyučovat němčinu tak, abych připravila studenty k praktickému zvládnutí jazyka, tj. okamžitému použití  naučených jazykových dovedností v praxi.

Zájmy: Ve svém volném čase se převážně věnuji sportu, ráda plavu, lyžuji, hraji tenis, bruslím, ale také hraji na klavír, chodím do divadla i kina a čtu.

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy