FaceBook

Výuka

Poskytujeme jazykové kurzy ANGLIČTINY, FRANCOUZŠTINY, NĚMČINY, RUŠTINY, ŠPANĚLŠTINY, ITALŠTINY, PORTUGALŠTINY, NIZOZEMŠTINY, JAPONŠTINY, ČÍNŠTINY, INDONÉŠTINY, LATINY A ČEŠTINY PRO CIZINCE (další jazyky dle poptávky).

  • Organizujeme kurzy pro širokou veřejnost i firmy, pro jednotlivce i skupiny. Vyučujeme nejen dospělé, ale i děti a seniory. Vaše výuka může být individuální nebo skupinová, s pravidelnou či flexibilní docházkou, v našich učebnách (u metra Dejvická), na Vašem pracovišti či online. Aktuální nabídku kurzů naleznete ZDE.
  • Výhodou individuální výuky je naprosté vyhovění požadavkům studenta bez jakéhokoli přizpůsobování se jiným studentům - co se naučíte a jak rychle, záleží výhradně na Vás.
  • Skupinovou výuku organizujeme ve velmi malých skupinkách (běžný kurz 3-4 studenti). Pokud si vytvoříte vlastní skupinu, přizpůsobíme den, čas a obsah výuky zcela Vašim požadavkům a představám.
  • Úhradu kurzu požadujeme až po první absolvované lekci na základě Vaší spokojenosti, takže máte možnost se odpovědně rozhodnout a víte, za co platíte. I v průběhu již započatého kurzu se můžete do skupiny připojit, pokud Vám bude úroveň znalostí daného kurzu vyhovovat.
  • Po ukončení kurzu studenti obdrží Certifikát Alfa Language Clubs - Praha o absolvování studia s vyznačením dosažené znalostní úrovně jazyka podle evropského referenčního rámce.
  • Všechny typy kurzů začínají v průběhu celého kalendářního roku, proto začít můžete kdykoli! Buďte v kurzu!
  • Výuka online je určena spíše pro jednotlivce či dvou až tříčlenné skupinky. Lekce probíhají přes Skype, ZOOM nebo Microsoft Teams. S lektorem se naživo slyšíte, vidíte, chatujete, pracujete s textem, to vše z pohodlí kanceláře či domova a v čase, který Vám vyhovuje. Nemusíte tak nikam jezdit, hledat místo na zaparkování ani si rezervovat vlastní místnost. Stačí jen běžný počítač či notebook, sluchátka s mikrofonem (a případně webovou kamerou) a v domluveném čase se připojit do virtuální učebny, kde na Vás již čeká skutečný lektor.

Jestliže jste si nevybrali z naší aktuální nabídky, napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky (602 338 574). Rádi si s Vámi domluvíme schůzku v naší kanceláři (Praha 6, Thákurova 3) nebo za Vámi přijedeme na pracoviště, případně se spojíme online.

Jsme partnery společnosti Benefit Plus. Přijímáme také poukázky Sodexo, Ticket Multi, Unišek a Cadhoc.

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy