FaceBook

Profil společnosti

Alfa Language Clubs - Praha: jazyková škola s překladatelskými službami. Naše bohaté zkušenosti a kvalitu práce oceňují klienti již od r. 1996.

Poskytujeme jazykové kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, portugalštiny, nizozemštiny a češtiny pro cizince (další jazyky dle poptávky).

Zajišťujeme také překlady „z" a „do" více než 20 jazyků.

Vycházíme z ověřeného poznání, že naučit se cizímu jazyku může skutečně každý. Zárukou naší úspěšnosti je především výuka ve velmi malých skupinách (nejlépe do 6 studentů) při zachování dostupných cen.

Výuka probíhá na všech jazykových úrovních, od úplných začátečníků až po velmi pokročilé, a je organizována formou individuálních lekcí, docházkových kurzů pro veřejnost i firemních projektů.
Vyučujeme děti, dospělé i seniory.

Překladatelský servis vychází vstříc požadavkům všech klientů po odborné i kvalitativní stránce. V krátkých dodacích lhůtách zajišťujeme překlady běžných textů, odborné technické překlady, ekonomické a právní překlady, včetně soudního ověření překladatelem. Provádíme též profesionální korektury českých i cizojazyčných textů. Zaměřujeme se i na překlady bezpečnostních listů, technické dokumentace, nařízení EU apod.

Veškeré služby poskytujeme po celý kalendářní rok.

Buďte v kurzu!

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy