FaceBook
 • jazykové kurzy v létě 2017

  26.5.2017

  I v době letních měsíců (červen - září) nabízíme individuální výuku jazyků. Pokud si vytvoříte vlastní skupinku 2 - 3 osob, cenu za individuální lekce si mezi sebe rozdělíte. Začít můžete v podstatě ihned, potřebujeme znát jen Vaši vstupní úroveň znalostí a časové možnosti. Počet hodin je neomezený, platíte jen za skutečně odučené hodiny. Učebna je blízko metra Dejvická. Buďte s námi v kurzu i přes léto!!!
 • Dvojice a vlastní skupiny

  18.5.2017

  Jste jen 2 a nemůžete k sobě najít další "spolustudenty" do skupiny? Je tak pro Vás výuka příliš drahá? Přijďte k nám. Nabízíme Vám 10 lekcí po 60 min. za zvýhodněných podmínek. Budete-li spokojeni, můžete ve výuce pokračovat neomezeně dlouho. Je-li Vás více, založte si vlastní skupinu, vyberte si den a čas a my otevřeme kurz přímo pro Vás. Začít můžete kdykoli. • JARO 2017 - KURZY PRO VEŘEJNOST

  19.3.2017

  Aktualizovali jsme pro Vás podzimní nabídku kurzů pro veřejnost se začátky od začátku dubna 2017 (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština, Czech for foreigners aj.), viz ZDE. Jen 2 studenti ve skupině, proto máte-li známého, který má zájem o stejný kurz, můžete se k nám přihlásit. V tak malé skupině má lektor dostatek času na každého z Vás. Nenajdete-li ten „Váš" kurz, připravíme Vám ho na míru. Lektoři jsou velmi zkušení a příjemní, s nejvyšším jazykovým vzděláním. Jsme kvalitní a cenově dostupní. Buďte v kurzu!

 • Profesionální korektury textů

  18.3.2017

  Provádíme profesionální korektury českých textů (např. úpravy diplomových či bakalářských prací, článků do firemních časopisů, výročních zpráv aj.) - pravopisné i stylistické. Další jazyky jsou možné na základě domluvy. Krátké dodací lhůty.

 • Hledáme lektory angličtiny

  16.2.2017

  HLEDÁME LEKTORY ANGLIČTINY PRO RANNÍ I ODPOLEDNÍ VÝUKu V PRAZE 6. PROSÍM, OZVĚTE SE A BUĎTE S NÁMI V KURZU!!!

 • Czech for foreigners online 2017

  1.2.2017

  We offer Czech lessons for foreigners - individually - online. This type of studying becomes an opportunity for those, who doesn´t want to travel to be able to study and for those who want to learn effectively. Comfortable studying from your home, office, during your business trip, in your free time.. You can start anytime.
  WHAT YOU NEED: Skype, headphones with microphone (headset).
  No need to book conference rooms, training rooms, etc.
  The price: 400,- /60 min.
   
 • Soudní překladatelé

  10.1.2017

  Hledáme pro občasnou spolupráci soudní překladatele všech jazyků. Máte-li zájem, obraťte se na nás pro bližší informace.

 • Jazykové kurzy - PODZIM 2016

  13.8.2016

  Výuka všech jazyků pro firmy i individuální zájemce - skupinové i individuální se začátky zhruba do týdne. Máme zkušené a příjemné lektory, dostupné ceny. Výuka probíhá v průběhu celého dne, u Vás na pracovišti nebo v našich učebnách v Praze 6 (metro Dejvická). Začít můžete kdykoli po celý rok. Buďte v kurzu!

 • SKYPE LEKCE 2016-2017

  1.8.2016

  Nemáte čas na dojíždění do učebny, přesto se chcete či potřebujete učit cizí jazyk? Lekce můžete absolvovat online - přes Skype. Máme pro Vás přijatelnou cenovou nabídku: 2 000,- za 5 lekcí s českým lektorem nebo 2 300,- s rodilým mluvčím (1 lekce = 60 min.), viz ZDE. A-Ně-Šp-Fr-Ru-Czech for foreigners. Naši lektoři jsou kvalitní a velmi příjemní. Buďte s námi v kurzu!

 • Akreditované kurzy MŠMT pro DVPP

  23.7.2016

  Nabízíme výuku pedagogických pracovníků, a to v rámci akreditovaných kurzů MŠMT pro DVPP (angličtina, němčina, francouzština a španělština). Výuka probíhá přímo na školách dle požadavků studentů, a to 1x3 vyučovací hodiny týdně.

 • Rozmluvte se před dovolenou

  19.4.2016

  Pořádáme kurzy prezenční i online (naživo). Firemní, individuální i pro veřejnost. Máme zkušenosti, kvalitní lektory, velmi malé skupiny, individuální přístup a příznivé ceny. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština…
 • Motto

  6.5.2013

  Motto 

  Klíčem k úspěchu je další vzdělávání. Studium vzdělává mládež, těší starce, zdobí šťastné chvíle, je útočištěm a útěchou v neštěstí. Marcus Tullius Usmívající se

 • Ranní kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny....

  2.1.2012

  Cítíte se večer unaveni na jazykový kurz? Nikdy nevíte, v kolik dnes skončíte? Chcete se učit ráno? U nás se můžete učit ještě před prací - 60 minutové lekce pro skupinky 2-4 studentů v čase 7.45-8.45. Čas je možné přizpůsobit, abyste to pohodlně stihli do zaměstnání. Vyberte si svůj kurz - viz Připravované kurzy - a přihlaste se. Pokud Vám uvedený den či úroveň nevyhovuje, rádi Vám vypíšeme kurz na míru. Začněte hned! Usmívající se ...a ještě budete v práci včas.

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy