FaceBook
 • Příprava na přijímací zkoušky z češtiny

  2.11.2018

  Nabízíme přípravu na přijímací zkoušky  z českého jazyka na všechny typy SŚ - individuálně či ve velmi malých skupinkách - v naší učebně v Praze 6 (blízko metra Dejvická). Den a čas dle dohody. Cena 370-410,-/60 min.

 • ZIMA 2018 - MALÉ SKUPINY A INDIVIDUÁLKY

  2.11.2018

  I v průběhu listopadu můžete začít s jazykovým kurzem (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština aj.), viz ZDE. Můžete si také vzít individuální hodiny nebo přijít s kamarádem či kamarádkou a založit si vlastní ksupinu za zvýhodněných podmínek. Kurzy otevíráme i pro skupinky 2 studentů. Lektor tak má více času na každého studenta. Nenajdete-li ten „Váš" kurz, připravíme Vám ho na míru. Máme velmi příjemné lektory. Jsme kvalitní a cenově dostupní. Buďte v kurzu!

 • Profesionální korektury textů

  31.10.2018

  Potřebujete upravit diplomku či bakalářskou práci, článek do firemního časopisu, výroční zprávu apod.? Provádíme profesionální korektury českých textů - pravopisné i stylistické. Další jazyky jsou možné na základě domluvy. Krátké dodací lhůty.

 • PODZIM 2018 - KURZY PRO VEŘEJNOST

  20.9.2018

  Aktualizovali jsme pro Vás nabídku kurzů se začátky od konce září 2018 (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština, Czech for foreigners aj.), viz ZDE. Jen 2-4 studenti ve skupině. V tak malé skupině má lektor dostatek času na každého z Vás. Nenajdete-li ten „Váš" kurz, připravíme Vám ho na míru. Lektoři jsou velmi zkušení a příjemní, s nejvyšším jazykovým vzděláním. Jsme kvalitní a cenově dostupní. Buďte v kurzu!

 • Individuální výuka, firemní kurzy 2018-2019

  19.9.2018

  S individuální výukou či skupinovou firemní výukou můžete začít v podstatě kdykoli. Kurzy probíhají přímo u Vás na pracovišti či v naší učebně v Praze 6 (u metra Dejvická). Sdělte nám své časové možnosti a my Vám dodáme lektora. Lektoři jsou profesionálové a fajn. Buďte s námi v kurzu!
 • Ranní kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny....

  18.9.2018

  Cítíte se večer unaveni na jazykový kurz? Nikdy nevíte, v kolik skončíte? Myslí Vám to lépe ráno? U nás se můžete učit ještě před prací - 60 minutové lekce pro skupinky 2-4 studentů či individuálně. Čas je možné přizpůsobit, abyste to pohodlně stihli do zaměstnání. Sdělte nám své časové možnosti, rádi Vám vypíšeme kurz na míru. Začněte hned! Usmívající se ...a ještě budete v práci včas.

 • Hledáme lektory angličtiny

  16.9.2018

  Hledáme české lektory angličtiny na částečný úvazek 2 - 12 hod. týdně (DPP nebo ŽL). Výuka převážně v Praze 6, v pravidelných termínech a s milými studenty (max. 4 studenti ve skupině). Buďte s námi v kurzu!
 • Dvojice a vlastní skupiny

  15.9.2018

  Jste jen 2 a nemůžete k sobě najít další "spolustudenty" do skupiny? Je tak pro Vás výuka příliš drahá? Přijďte k nám. Nabízíme Vám 10 lekcí po 60 min. za zvýhodněných podmínek. Budete-li spokojeni, můžete ve výuce pokračovat neomezeně dlouho. Je-li Vás více, založte si vlastní skupinu, vyberte si den a čas a my otevřeme kurz přímo pro Vás. Začít můžete kdykoli. • Czech for foreigners

  2.7.2018

  We offer individual Czech lessons or for small groups, designed just for you. Czech courses for two are designed for friends or partners who want to learn Czech and save on the cost of Czech lessons. You can take lessons online (on Skype) or at our school in Dejvice. The price is 380 CZK per 60 min. You can start anytime - viz ZDE
 • Czech for foreigners online 2018

  1.6.2018

  We offer Czech lessons for foreigners - individually - online. This type of studying becomes an opportunity for those, who doesn´t want to travel to be able to study and for those who want to learn effectively. Comfortable studying from your home, office, during your business trip, in your free time.. You can start anytime.
  WHAT YOU NEED: Skype, headphones with microphone (headset).
  No need to book conference rooms, training rooms, etc.
  The price: 400,- /60 min.
   
 • Překlady a korektury

  10.1.2018

  Realizujeme kvalitní překlady především z angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, do češtiny i naopak (další jazyky po domluvě). Zajišťujeme překlady běžných i odborných textů, smlouvy a jiné úřední listiny, včetně ověření soudním překladatelem. Provádíme též profesionální korektury.

 • SKYPE LEKCE 2018

  5.1.2018

  Nemáte čas na dojíždění do učebny, přesto se chcete či potřebujete učit cizí jazyk? Lekce můžete absolvovat online - přes Skype. Máme pro Vás přijatelnou cenovou nabídku: 2 000,- za 5 lekcí s českým lektorem nebo 2 300,- s rodilým mluvčím (1 lekce = 60 min.), viz ZDE. A-Ně-Šp-Fr-Ru-Czech for foreigners. Naši lektoři jsou kvalitní a velmi příjemní. Buďte s námi v kurzu!

 • Soudní překladatelé

  10.1.2017

  Hledáme pro občasnou spolupráci soudní překladatele všech jazyků. Máte-li zájem, obraťte se na nás pro bližší informace.

 • Rozmluvte se před dovolenou

  19.4.2016

  Pořádáme kurzy prezenční i online (naživo). Firemní, individuální i pro veřejnost. Máme zkušenosti, kvalitní lektory, velmi malé skupiny, individuální přístup a příznivé ceny. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština…
 • Motto

  6.5.2013

  Motto 

  Klíčem k úspěchu je další vzdělávání. Studium vzdělává mládež, těší starce, zdobí šťastné chvíle, je útočištěm a útěchou v neštěstí. Marcus Tullius Usmívající se

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy