FaceBook
 • ZIMA/JARO 2024

  24.1.2024

  Nestihli jste se přihlásit do žádného kurzu? Nevadí, u nás můžete začít KDYKOLI V PRŮBĚHU ROKU. Nabízíme Vám 10 lekcí po 60 min. s možností plynule pokračovat. Je-li Vás více, založte si vlastní skupinu, vyberte si den a čas a my otevřeme kurz přímo pro Vás. Přijímáme poukázky Sodexo nebo program Benefit.

 • Online kurzy pro veřejnost - 2024

  10.1.2024

  I v online prostředí otevíráme "docházkové" kurzy pro 2-4 studenty v délce 10-12 hod. Napište nám, jak se vám výuka hodí (jazyk, den, čas, přibližná úroveň) a my vypíšeme termíny se začátky února (1 hod. = 60 min.). Můžete se tak učit od svého počítače, ať už z kanceláře či z domova.

 • Čeština pro cizince i příprava na přijímačky

  9.1.2024

  Nabízíme individuální lekce češtiny pro cizince pro úroveň B1/B2. Možnost i přípravy na zkoušku B2 či občanství. Připravujeme také děti na přijímací zkoušky z čj na 4, 6 i 8letá gymnázia či SŠ. Prezenčně (v Praze 6) nebo online. Začít můžete hned.
 • Online lekce

  14.10.2022

  Chcete či potřebujete se učit cizí jazyk, ale nemáte čas na dojíždění do učebny? Nevadí! U nás můžete studovat online - přes Skype, ZOOM, MS Teams. A-Ně-Šp-Fr-Ru-Czech for foreigners. Začít můžete hned či kdykoli v průběhu celého roku. Naši lektoři jsou kvalitní a velmi příjemní. Buďte s námi v kurzu!

 • Dvojice a vlastní skupiny

  13.10.2022

  Jste jen 2 a nemůžete k sobě najít další "spolustudenty" do skupiny? Přijďte k nám. Nabízíme Vám 10 lekcí po 60 min. za zvýhodněných podmínek a s možností plynule pokračovat. Je-li Vás více, založte si vlastní skupinu, vyberte si den a čas a my otevřeme kurz přímo pro Vás. Přijímáme poukázky Sodexo či objednávky z programu Benefit. Začít můžete kdykoli v průběhu roku. • PODZIM 2022 - KURZY PRO VEŘEJNOST

  15.9.2022

  Aktualizovali jsme pro Vás nabídku kurzů se začátky od září/října 2022 (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština aj.), viz ZDE. Jen 2-4 studenti ve skupině. V tak malé skupině má lektor dostatek času na každého z Vás. Nenajdete-li ten „Váš" kurz, připravíme Vám ho na míru. Lektoři jsou velmi zkušení a příjemní, s nejvyšším jazykovým vzděláním. Jsme kvalitní a cenově dostupní. Buďte v kurzu!

 • PREZENČNÍ I ONLINE VÝUKA

  9.9.2022

  I v době lockdownu probíhaly naše kurzy, které se odehrávaly v online prostředí. Na podzim se vracíme s prezenční výukou, avšak výuka online také pokračuje. Můžete si tedy vybrat. Kurzy probíhají individuálně či ve velmi malých skupinkách (do 3-4 studentů). Talé lekce online (přes Skype, ZOOM a MS Teams) můžete absolvovat ve skupině; napište nám své požadavky (den, čas, přibližná úroveň) a my pro vás skupinu sestavíme. Lektory máme opravdu velmi dobré. Začít můžete v podstatě hned. Buďte stále v kurzu!

 • Ranní kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny....

  1.9.2022

  Cítíte se večer unaveni na jazykový kurz? Nikdy nevíte, v kolik skončíte? Myslí Vám to lépe ráno? U nás se můžete učit ještě před prací - 60 minutové lekce pro skupinky 2-4 studentů či individuálně. Čas je možné přizpůsobit, abyste to pohodlně stihli do zaměstnání. Sdělte nám své časové možnosti, rádi Vám vypíšeme kurz na míru. Začněte hned! Usmívající se ...a ještě budete v práci včas. Přijímáme poukázky Sodexo či objednávky z programu Benefit.

 • Nabídka jazykových kurzů

  17.8.2019

  V průběhu září vypíšeme ještě další kurzy na základě Vašich poptávek. Sdělte nám své možnosti (jazyk, přibližnou úroveň znalostí, den a čas) a my k Vám najdeme další studenty. Můžete si samozřejmě vzít i individuální lekce. Výuku poskytujeme jak v našich prostorách, tak s docházkou ke klientům, učit se s námi můžete i přes Skype. Začít můžete kdykoli během celého roku. Buďte s námi v kurzu!

 • Czech for foreigners - Skype lessons

  10.8.2019

  We offer Czech lessons for foreigners - individually - online. This type of studying becomes an opportunity for those, who doesn´t want to travel to be able to study and for those who want to learn effectively. Comfortable studying from your home, office, during your business trip, in your free time.. You can start anytime.
  WHAT YOU NEED: Skype, headphones with microphone (headset).
  The price: 420,- /60 min.
 • Soudní překladatelé

  5.8.2019

  Hledáme pro občasnou spolupráci soudní překladatele všech jazyků. Máte-li zájem, obraťte se na nás pro bližší informace.

 • Motto

  2.8.2019

  Motto

  Klíčem k úspěchu je další vzdělávání. Studium vzdělává mládež, těší starce, zdobí šťastné chvíle, je útočištěm a útěchou v neštěstí. Marcus Tullius Usmívající se Buďte s námi v kurzu!

 • Hledáme lektory angličtiny

  1.2.2019

  Hledáme české lektory angličtiny na částečný úvazek 2 - 12 hod. týdně (DPP nebo ŽL). Výuka převážně v Praze 6, v pravidelných termínech a s milými studenty (max. 4 studenti ve skupině). Buďte s námi v kurzu!
 • Individuální výuka, firemní kurzy 2018-2019

  28.1.2019

  S individuální výukou či skupinovou firemní výukou můžete začít v podstatě kdykoli. Kurzy probíhají přímo u Vás na pracovišti či v naší učebně v Praze 6 (u metra Dejvická). Sdělte nám své časové možnosti a my Vám dodáme lektora. Lektoři jsou profesionálové a fajn. Buďte s námi v kurzu!
 • Příprava na přijímací zkoušky z češtiny

  20.1.2019

  Nabízíme přípravu na přijímací zkoušky  z českého jazyka na všechny typy SŚ - individuálně či ve velmi malých skupinkách - v naší učebně v Praze 6 (blízko metra Dejvická). Den a čas dle dohody. Cena 370-410,-/60 min.

 • Profesionální korektury textů

  31.10.2018

  Potřebujete upravit diplomku či bakalářskou práci, článek do firemního časopisu, výroční zprávu apod.? Provádíme profesionální korektury českých textů - pravopisné i stylistické. Další jazyky jsou možné na základě domluvy. Krátké dodací lhůty.

 • Czech for foreigners

  2.7.2018

  We offer individual Czech lessons or for small groups, designed just for you. Czech courses for two are designed for friends or partners who want to learn Czech and save on the cost of Czech lessons. You can take lessons online (on Skype) or at our school in Dejvice. The price is 380 CZK per 60 min. You can start anytime - viz ZDE
 • Překlady a korektury

  10.1.2018

  Realizujeme kvalitní překlady především z angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, do češtiny i naopak (další jazyky po domluvě). Zajišťujeme překlady běžných i odborných textů, smlouvy a jiné úřední listiny, včetně ověření soudním překladatelem. Provádíme též profesionální korektury.

 • Rozmluvte se před dovolenou

  19.4.2016

  Pořádáme kurzy prezenční i online (naživo). Firemní, individuální i pro veřejnost. Máme zkušenosti, kvalitní lektory, velmi malé skupiny, individuální přístup a příznivé ceny. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština…

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy