FaceBook

Vážení učitelé a pedagogičtí pracovníci,

v rámci DVPP Vám nabízíme akreditované kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny.

Zaměřujeme se především na rozvoj komunikačních dovedností a jejich využití v praxi. Pracujeme s doporučenými učebnicemi (především ve výuce začátečníků a mírně pokročilých), avšak v rámci výuky též probíráme různá témata, a to předevší  formou konverzace s nezbytným vysvětlením a procvičením gramatiky. Témata navrhuje lektor, ale i účastníci kurzu. Studenti si osvojí nejen slovní zásobu z různých oblastí, ale formou konverzace a dialogu diskutují nad aktuálními problémy a učí se tak uceleně vyjádřit vlastní názor. Právě takto malé skupinky dávají prostor, abychom mohli poskytnout individuální přístup všem.

Kurzy jsou určeny hlavně pro pedagogické pracovníky, avšak skupinky mohou být doplněny i Vašimi známými či rodinnými příslušníky za stejnou cenu. Můžeme se Vám časově plně přizpůsobit a jsme Vám k dispozici i v brzkých odpoledních hodinách. Stačí, když nám řeknete, v jakém dni a čase se Vám výuka bude nejlépe hodit, veškerou organizaci pak zajistíme my. Máme k dispozici velmi příjemné a především kvalifikované lektory.

Výchozí učebnice:

  • angličtina: New English File (Elementary a Pre-Intermediate), New Headway (Elementary a Pre-Intermediate). Time to Talk, Essential Grammar in Use, English Grammar in Use a vlastní materiály lektorů
  • němčina: Sprechen Sie Deutsch I - III (doplňkové: Německy s úsměvem, Němčina v konverzaci, Německá konverzace a četba, Němčina pro jazykové školy, hry, cvičení k uvedeným knihám, počítač
  • francouzština: Panorama I - II (doplňkové: Espace 1, Forum 1, hry, písně, cvičení, počítač)
  • španělština: Nuevo ven 1 (doplňkové: Uso de la gramática española, Učebnice současné španělštiny, Španělština pro samouky, Fiesta, Aventura, hry, písně, cvičení, počítač)

ORGANIZACE KURZU VE VAŠÍ ŠKOLE:

Počet studentů ve skupině: 5 - 8

Místo výuky: přímo ve Vaší škole

Délka kurzů: začátek v týdnu od října 2014 do konce května 2015

Termíny: na základě Vašeho zájmu - v brzkých odpoledních či podvečerních hodinách

Délka jednotlivých lekcí: 1 x 3 vyučovací hodiny týdně

Délka kurzu:

1. pololetí = 45 vyuč. hodin (15 lekcí) - cena 3 510,-

2. pololetí = 48 vyuč. hodin (16 lekcí) - cena 3 750,-

Celkem 93 vyuč. hodin (31 lekcí) - cena 6 900,- Nejsme plátci DPH.

Pro školní rok 2014/2015 připravujeme kurzy pro začátečníky, pokročilé začátečníky, mírně pokročilé a středně pokročilé.

Výuka začíná v týdnu od října na základě poptávky.

Buďte v kurzu!

ONLINE VÝUKA

Již od minulého roku nabízíme také nový způsob výuky - online přes komunikační software ONIF. Jedná se o skutečnou výuku online – naživo přímo s lektorem. V domluvený čas se studenti připojí k lektorovi do jeho virtuální učebny a lekce probíhá naživo, stejně jako při docházkových kurzech. Studenti lektora vidí, slyší, mohou s ním konverzovat, chatovat a pracují s materiály, které vidí na „tabuli" svého počítače.

Naše online kurzy jsou určeny pro skupinky 3 - 5 studentů a probíhají v pravidelných dnech a časech 1 - 2x týdně. Zájemce sestavujeme podle rozřazovacích testů do skupin s odpovídající úrovní znalostí podle společného evropského referenčního rámce. Nabízíme kurzy semestrální i celoroční, vždy zakončené Osvědčením o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu.

K výuce tak studenti potřebují pouze vlastní počítač (i notebook), sluchátka s mikrofonem a případně webovou kameru (není nutná, lektor má webovou kameru vždy). Nic nestahují, nic neinstalují, připojují se přes webový prohlížeč (Chrome, Firefox, Explorer, Opera, Safari aj.).

Účastníci nemusí vůbec nikam dojíždět, učí se z pohodlí svého domova, ušetří tím peníze i čas strávený na cestě. Naše online kurzy jsou navíc cenově dostupnější než kurzy docházkové.

Neumíte si online výuku představit? Podívejte se na názornou ukázku online prostředí. S online výukou Vás také rádi seznámíme v naší v online kanceláři (stačí jeden klik) nebo přes "i" na hlavní stránce. Pro lepší online komunikaci doporučujeme sluchátka s mikrofonem (potlačení echa).

Spojujeme kvalitní výuku s profesionálním řešením. Buďte s námi v kurzu!

Konkrétní termíny online výuky vypíšeme na základě Vaší poptávky. Kurzy začínají od října.

připravované kurzy

Zobrazit všechny připravované kurzy